Objevte tajemství svých snů...

Zdají se vám sny a chcete jim rozumět?
Zajímá vás, co znamenají všechny ty věci, místa, situace a lidé ve vašich snech?
Máte noční můry a chcete se jich zbavit?
Chcete se naučit komunikovat se svým podvědomím?
Chcete umět skrze sny měnit svůj život k lepšímu?

„Sny jsou pro mne velkým zdrojem moudrosti a inspirace. Je to poselství naší Duše“

Přes naše sny se s námi spojuje naše nevědomá část. Ta část, kterou si neuvědomujeme, nepřemýšlíme o ní, ta část která je v nás „pod povrchem“ a snaží se k nám promlouvat skrz naše pocity, intuici a naše sny. Ve snech často vyplouvá na povrch to, co nemůžeme projevit normálním způsobem, co si nepřipouštíme nebo co potlačujeme.

Ano, právě sny nám zrcadlí náš vnitřní duchovní svět a pomáhají nám přinést nevědomé do vědomí, a tím nám umožňují se probudit z našich „začarovaných kruhů“ a iluzí, udělat změnu a začít žít ze své skutečné podstaty. Cokoliv potlačíme, to se nám vrátí v nějaké nehezké podobě. Sny nám napovídají, čemu bychom měli v bdělém stavu věnovat pozornost.

Rozumíme-li svým snům, nacházíme v nich vnitřní vedení a návod na naplněný život. Pomoci svých snů se můžeme spojit sami se sebou, se svým Vyšším Já - zkrátka se svou Duší.

Někdo může namítat, že si nic nepamatuje anebo se mu zdají jen blbosti. I střípky ze snů o nás mohou leccos vypovědět…

Příběh

Nedávno na jednom semináři, který byl zaměřený na práci s ženskou sexualitou, přišla za mnou jedna žena a poprosila mě o výklad snu, který se jí během noci opakoval. Byla z něho zmatená a silně rozrušená...“Stojím na starém nádraží a smutně se dívám, jak mi ujíždí vlak“... Samotná žena si tento sen vyložila tak, že ten vlak, který ji ujel, je nejspíš manžel, se kterým se před lety rozešla a stále se k němu musí v myšlenkách vracet s pocitem, že udělala chybu. Když jsme ten sen spolu prošly, zpráva pro ženu byla následující : žiješ vzpomínkami a výčitkami, to co ti ujíždí je vše co se děje tady a teď, co můžeš naplno zažívat a prožívat právě teď, sama se sebou a s ostatními“. Žena si uvědomila, jak zapomněla sama na sebe a propukla v osvobozující pláč a během víkendového semináře udělala na sobě velký kus práce. Domů odjela lehká, svobodná a hlavně živá.

Průběh terapie

Každému, kdo takto chce porozumět sám sobě, svým snům, pochopit co se mu v životě děje a proč se mu to děje, nabízím osobní setkání, na kterém Vás provedu Vaším snem, „přeložím“ Váš sen do pro Vás srozumitelného jazyka a pomohu Vám najít poselství pro Vaše další kroky nebo řešení problému, který Vás aktuálně trápí.

K tomuto individuálnímu setkání budete potřebovat pouze Váš sen, nejlépe v jakékoliv podobě napsaný. Ze své osobní zkušenosti doporučuji si ihned po probuzení sen zapsat, jelikož i když se Vám zdá, že tak silný sen přece nemůžete zapomenout, věřte, že večer si ho budete pamatovat jen část.

Individuální setkání probíhá individuálně. Někomu stačí 1 hodina, někdo potřebuje delší čas. Také záleží na obsahu a délce snu.

Cena za terapii (60min) je 1000Kč
Další započatá hodina za 500Kč
Chci se objednat

“Být tím, čím opravdu jsme a stát se takovými, jakými jsme schopni se stát je skutečné naplnění života.”

Robert Louis Stevenson