Ma Prem Divya

(Hana Zazvonilová)

Srdečně Vás vítám na svých stránkách

Kdo vlastně jsem?

Původně jsem vystudovala Fakultu podnikatelskou VUT v Brně - obor účetní a daňový poradce, a splnila jsem tak sen svým rodičům, mít doma paní inženýrku.

V roce 2000 se mi narodil syn David. S narozením mého syna se zrodila i má silná touha po sebepoznání. Kladla jsem si otázky typu: „ kdo jsem, proč jsem tady, jaké je moje skutečné poslání, jak se cítím a co mě vlastně dělá šťastnou a naplněnou?“

A tam tehdy začala má, dnes už 20letá, pouť za hledáním sama sebe, za hledáním své esence Ducha a jeho manifestací ve vnějším světě.

Začala jsem se zajímat o astrologii, numerologii a stala se Mistrem REIKI. Absolvovala jsem různé šamanské rituály – přechody přes žhavé uhlí a obřady v potních chýších a nespočet rodinných konstelací.

V roce 2002 jsem prošla výcvikem regresivní terapie Míly Lukášové, prostřednictvím které jsem se o rok později poprvé setkala se svou váženou duchovní učitelkou Jacgueline Maria Longstaff. S Jacgueline jsem absolvovala několik intenzivních výcviků, týkajících se práce s egem, se smrtí, práce s vnitřním mužem a vnitřní ženou, zpívání manter a práce s hlubokou meditací. Díky tomu všemu jsem procházela cestou hlubokého poznání a hlubokou transformací vědomí.

V té době jsem se také začala intenzivně věnovat práci s Vyšším Já - komunikací s Universem. Mým průvodcem a učitelem na této cestě se stala má spřízněná duše, paní Mgr. Libuše Melounová, certifikovaný lektor pro výuku Spiritual Response Therapy (SRT) a Spiritual Restructuring (SR) v ČR. Byla jsem naprosto ohromena tímto novým způsobem dialogu se sebou sama - s mým nevědomím. Studium a práci s Vyšším Já jsem rozvíjela dál, a v roce 2010 jsem se stala Mistrem Tattatuo a začala s touto metodou pracovat nejen pro sebe, ale také pro klienty. A v životě se mně začaly dít ZÁZRAKY.

Současně jsem od roku 2007 procházela Školou empatie brazilské šamanky a tvůrkyně systému Araretama Sandry Epstein, která se stala pro mě velkým vzorem a drahým přítelem.

Na své duchovní cestě jsem se také učila od havajské šamanky a duchovní učitelky Any Auntie Kapihe léčit metodou Hooponopono a s autorem knihy Kurandera a Hadí žena, Hernánem Mamanim, kečuánským indiánem, jsem pracovalala na své vnitřní síle.

V roce 2011, s příchodem mé druhorozené dcery, vzrostl u mě silný zájem o tantru a tantrické léčení. Tento zájem přisuzuji hlavně okolnostem, které proběhly v krátké chvíli po porodu dcery. Tehdy jsem prožila ve svém těle silnou extázi - velmi silný a intenzivní pocit proudu horkosti, který stoupal od kostrče po páteři nahoru, až ke koruně hlavy. Celé moje tělo brnělo, čelist se mi třásla a zuby, jako by se mi klepaly zimou. Byla jsem tím silným prožitkem velmi překvapena, až vystrašena a myslela jsem si, že možná umírám. Až později jsem pochopila, že jsem byla v procesu probuzení a uvolnění Kundalini energie. A bylo rozhodnuto. Můj život nabral nový směr. Začala jsem s touto energií na sobě vědomě pracovat. Harmonizovala jsem si své čakry postupně od nižších k vyšším a zpracovávala jsem si tím strachy a bolesti z minulosti. Zamilovala jsem se do této práce spojené s dechem a s celkovým prožitkem orgasmické energie v těle. V té době mi do života vstoupili Dhyandeepa a Nisarga, dva duchovní učitelé a také lektoři programu Od sexu k nadvědomí, což byla cesta sedmi čakrami v sedmi prodloužených víkendech, který vytvořila jejich duchovní učitelka Ma Ananda Sarita. Tímto programem jsem se svým mužem procházela dva a půl roku. O rok později se mi splnil sen a já se setkala se samotnou tantrickou mistryní Ma Anandou Saritou, u které jsem v roce 2017 absolvovala Empowered Woman Training a v roce 2019 Goddess Essence Teatcher Training a přijala od Sarity nové jméno Ma Prem Divya.

 

Rok 2019 byl a je rokem velkých změn a velké transformace celé mé osobnosti. Na jedné straně jsou tyto změny spojeny se sbíráním plodů na cestě duchovního rozvoje vědomí - na cestě tantry,  která je oslavou života. A na druhé straně jsou tyto změny spojeny s obrovskou fyzickou bolestí a propouštěním, které souvisí s odchodem mé milované dcery z fyzické roviny do vyšších dimenzí.

V současné době pociťuji velkou vděčnost za celou mojí dosavadní cestu, za všechny učební lekce v mém životě a za všechny duchovní učitele, kteří mě připravili, a jejich učení, které mně pomohlo vypořádat se a projít tímto procesem hluboké transformace.

Sufíjské rčení říká "Zemři ještě před smrtí, abys mohl žít!"

Mojí současnou profesní náplní je pořádání prožitkových seminářů pro ženy, tantrické a holistické masáže pro ženy, individuální setkání a terapie.

V roce 2022 jsem ukončila školu astrologie u astroložky Petry Nel Smolové. Astrologie se stala mým moudým rádcem a průvodcem v mém životě. Pomohla mně porozumět zákonitostem vesmíru a mému fungování a vývoji v něm.

 Mou tohou je pomáhat lidem zlepšit život, být jim nápocna najít jejich skutečnou a jedinečnou podstatu - jejich tvořivý potenciál, aby se mohli s důvěrou propojit s životem samým a tvořit v lásce a vděčnosti.

Miluji život v celé jeho rozmanitosti.  Velmi mě naplňuje práce na mé zahradě, skrz kterou se propojuji s Matkou zemí. Miluji lidi a zvířata, zvláště koně, kteří představují pro mě mého svobodného a dobrodružného Ducha.

Každodenně prožívám pocit vděčnosti a stále větší naplněnosti a celistvosti.

“Být tím, čím opravdu jsme a stát se takovými, jakými jsme schopni se stát je skutečné naplnění života.”

Robert Louis Stevenson