Sobotní saunové rituály v Čaroprostoru

Sobotní saunové rituály v Čaroprostoru

Jarní očista těla, duše a mysli – sobotní saunové rituály v Čaroprostoru

Jaro je časem, kdy přichází změna a se změnou přichází i nový život. Platí to v přírodě a platí to pro každého z nás.  Aby mohla změna nastat, měli bychom se zbavit všeho starého, již zatěžujícího a nefunkčního.  Ano, právě s jarem nám jde ruku v ruce očista  -  očista jak těla, tak i naší mysli a duše.

Všechny tyto úrovně /tělo, duše a mysl/ naší bytosti jsou úzce provázané a navzájem se ovlivňují, a tak nečistoty nepůsobí pouze na jedné, ale na všech úrovních. Nečistoty mysli, což jsou třeba utkvělé myšlenky, strachy, negativní názory a postoje se projeví i negativně na naší energetické struktuře a zákonitě na zdraví našeho těla. Taktéž naše duše je zatížena starými bolestmi, omezujícími a škodlivými programy, automatismy v chování vyvěrajících ze starých traumat, které nás stále strhávají zpátky do starých kolejí a vyvolávají tím u nás pocit beznaděje a velké fyzické únavy. A naše tělo? Během zimního období se nám v těle nahromadilo velké množství škodlivých látek a oslabené tělo má s jejich likvidací problémy. Cítíme se unavení, podráždění a bez elánu. Prostě typická jarní únava.

Jarní očista všeho druhu je skutečně nutná. Po náročné zimě je jaro časem, kdy potřebujeme pozitivní impulsy více než kdy jindy.  Naše tělo i duše právě teď potřebují hodně pohybu, sluníčka, ale i lásky a tepla v duševním i tělesném slova smyslu.

A co si budeme povídat, zvláště my ženy jsme od přírody přijímající a absorbujeme do sebe vše, co se kolem nás děje, jak vědomě tak i nevědomě a zanášíme se tím. A pak velmi snadno ztrácíme kontakt samy se sebou, jak jsme v pozornosti a v péči o svou rodinu a druhé lidi.

Pojďme tedy společně napravit to, co se  dá  - očistit svou duši, tělo, mysl a naplánovat změny.

Jak to uděláme? Jednoduše.  Setkáme se.  Ano, sejdeme se, neboť na společných setkáních, spojených se sdílením, se ženy vzájemně léčí a očišťují.  A právě zbavením se emocionální zátěže, rozporů, pochybností, které žena prožívá během každodenních povinností, dochází k celkové očistě, a tím se zlepšuje její vyrovnanost, spokojenost a zdraví. Můžeme otevřeně mluvit o tom, co jinde nemáme chuť, nebo odvahu otevřít. V společnosti žen se můžeme uvolnit a být opravdu samy sebou, dotknout se ženské moudrosti, která je v hloubce každé ženy.  Po emoční a fyzické očistě je pak žena intuitivně vedena k návratu sama k sobě… do své síly.

Kde  se  setkáme?  Naše setkávání bude probíhat víceméně v  SAUNĚ,  která je součástí Čaroprostoru.

Proč právě v SAUNĚ?   Právě sauna má prokazatelně velký a dlouhodobý účinek na celkvou psychckou pohodu. Během saunování totiž dochází k vyplavování endorfinů neboli hormonů štěstí do těla.  Krom endorfinů na náladu zabírá také hormon označovaný jako BDNF, který má blahodárný vliv na funkce mozku a působí nejen na deprese, ale také na úzkosti. Sauně je také připisován velký vliv na celkovou krásu ženy. Sauny mají až zázračný vliv na pokožku a vlasy. Díky rozšíření pórů se zlepšuje dýchání kůže a  pleť se tak zbavuje nečistot, odumřelých buněk a škodlivých látek. Tento proces napomáhá k zevní očistě kůže a zpomaluje stárnutí. Kromě pleti má sauna také velký vliv na hubnutí a vytváření svalové hmoty.

SAUNU MŮŽEME TAKTÉŽ POJAT JAKO POTNÍ CHÝŠI A PROVÉST TAK OČISTNÝ RITUÁL, ALE TO UŽ ZÁLEŽÍ NA OKOLNOSTECH A LIDECH, KTEŘÍ SE SEJDOU.

Kdy se setkáme a v jakém počtu?  Od března do května každou sobotu od 18 – 21 hodin v úzkém kruhu do 5 žen.

Co vás čeká – čas, který věnujete sama sobě, chráněný prostor ČAROPROSTORU, kde se můžete zcela otevřít a odhodit všechny zábrany a veškerý stud, otevřená náruč a péče o vás, lehké pohoštění během sdílení a saunování ve formě ovoce, oříšků, zdravých sladkostí a ochutnávka výborných čajů přímo z Číny vybraných pro tento očistný rituál.

Co si vzít s sebou – osušku, popřípadě nějaký vlastní hydratační krém či olej či esenci, kterým se natřeme po saunování, vlastní pomůcky do sauny.

Prostěradlo na saunování dostanete na místě.

Cena za večer – 600 Kč.

Těším se na vás. A pokud mé povídání s vámi rezonuje a cítíte volání, své místo si můžete zarezervovat na tel.čísle 777 804 219, na emailu hzazvonilova@seznam.cz, nebo zašlete soukromou zprávou přes facebookové stránky Čaroprostoru.

Pokud někdo nebude moci v sobotu a vytvoří se skupinka aspoň 3 žen, můžeme se domluvit i na jiné datum.

“Být tím, čím opravdu jsme a stát se takovými, jakými jsme schopni se stát je skutečné naplnění života.”

Robert Louis Stevenson