Manuální energetický lifting obličeje

Náš obličej jako obrázková kniha o našem životě.

Je v něm zapsána naše minulost i současné prožívání sebe samých. A můžeš lhát sobě i ostatním, ale obličej a tělo tě prozradí. Napětí nebo uvolnění? Stres nebo odevzdání a radost? Bolest nebo láska a přijetí?

Pojďme společně odhodit masky, které máme na svém obličeji, pojďme společně nově tkát a vyživovat síť buněk-vracet tonus ochablé krajině, kde jsme to vzdali a uvolňovat přetíženou krajinu, kde bojujeme.

Manuální energetický lifting

je nová neinvazivní a velmi účinná technika masáže obličeje a celková relaxace a regenerace v hladině alfa. Touto revoluční metodou lze i bez jakéhokoliv chirurgického zásahu zásadně omladit obličej a celkově navozuje příjemné pocity uvolnění.

Manuální lifting (uvolnění svalů) obličeje můžeme přirovnat k tzv., rekonstrukci obličeje, kdy pomocí jemných speciálních hmatů budeme „oživovat“ ochablé svaly v obličeji budeme vracet tonus ochablé krajině a současně uvolňovat a vyživovat přetíženou krajinu. Budeme působit na vrásky vzniklé únavou tím, že aktivujeme výživu kůže a podkoží.

Tato metoda výrazně vyhlazuje vrásky a kontury a současně podporuje imunitní systém.

Manuální lifting obličeje má mnoho dalších účinků:

  • jemně působí na mimické svaly zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celkovou nervovou soustavu
  • povzbouzí krevní oběh
  • zlepšuje barvu kůže
  • zrychluje odplavení odpadních látek odplavení kyseliny mléčné, což zmírňuje svalovou únavu
  • urychluje metabolismus tkání a s tím souvisejícího úbytku podkožního tuku
  • odstraňuje zrohovatělé zbytky kůže, přičemž kůže získává mladší vzhled
  • působí na vnitřní orgány a celé tělo, protože v obličeji, tak jako na chodidle, máme mnoho nervových vláken a akupunkturních bodů
  • energetický manuální liftng oličeje vás navodí do hladiny alfa. Hladina alfa souvisí s celkovým zklidněním, s cestou ke svému skutečnému já, a s podvědomím. Hladina alfa má na starosti uvolnění a relax celého organismu. Paměť má v alfě zvýšenou schopnost ukládat a vybavovat si, mysl rychle regeneruje, organismus odpočívá, posilují se životní funkce a přirozeně se tvoří endorfiny. V alfě se rozvíjí intuice, tedy schopnost člověka vnímat, co se děje okolo, v podvědomí spojovat pocity se zkušenostmi a na jejich základě intuitivně vyhodnotit situaci a podle toho se zařídit. ( Ženy po terapii najednou ví, co udělat )

Kontraindikace

- Hnisavé onemocnění nebo jiné zánětlivé projevy na kůži obličeje

- Bolestivé záněty obličejových nervů

- Porucha štítné žlázy

- Masáže jsou zbytečné u mladých dívek s normální pletí

Délka a četnost liftingu

Délka ošetření je 90 minut + 30 minut ( relaxace )

Četnost ošetření:

- na začátku: 10 – 12 sezení v intervalu 1-2x týdně, dle doporučení od tvůrce této metody, abychom „nastartovali“ proces revitalizace pleti

- následně: 1 – 2 sezení v intervalu 1 měsíc (dle typu a stáří pleti)

Energetický manuální lifting obličeje lze doplnit  o půlhodinové kraniosakrální uvolnění mysli, a tím uvolnění celého těla. Jedná se o velmi jemné uvolnění stresových hormonů -nahromaděného stresu, který se uládá v těle a působí napětí v těle a v životě.  Celá terapie trvá 120 minut. Cena za terapii je 1.700,- Kč.

Cena
1200 Kč / 1 ošetření
5000 Kč / 5 ošetření
10000 Kč / 10 ošetření
Chci se objednat

“Být tím, čím opravdu jsme a stát se takovými, jakými jsme schopni se stát je skutečné naplnění života.”

Robert Louis Stevenson